HAKKIMIZDA

Alsancak Dans Kursu

Okudans Academy

Kaliteyi ve estetiği bir araya getirip akademik metotlar uygulayan OKUDANS ACADEMY, eğitmenleri ve yetiştirmiş olduğu öğrencilerle; dans geceleri, gösteriler ve organizasyonlarla sadece İzmir’de değil, Türkiye’de dansın en önemli adreslerinden biri olmuştur.

Alsancak’ta hizmet vermekte olan OKUDANS ACADEMY, alanında profesyonel eğitmenlerle “Çocuk, Genç, Yetişkin ve Sporcu” sınıflarıyla 7’den  70’e herkese dans eğitimi vermektedir.

OKUDANS ACADEMY, Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinde dans ile bütünleşen, dansı yaşayan ve yaşatmak isteyenleri, nitelikli ve kaliteli ortamlar sağlayarak, tarihsel ve kültürel mirasa sahip İzmir’de buluşturmayı hedefleyip, İzmir’i ve Türkiye’yi dünyadaki sayılı dans merkezlerinden biri haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Salsa ve Bachata (Sosyal Latin Dansları), Hip Hop, Düğün Dansı, Modern Dans, Çocuk Dansı, High Heels, Street Dance, K-Pop ve Jazz Funk kursları verilmektedir.

OKUDANS ACADEMY’nin sizlere böyle geniş yelpazede hizmet vermesindeki en büyük sebep şüphesizdir ki; Siz İzmirlilerin kültüre, sanata, eğlence ve spora ilgisi ve yaklaşımıdır.

Dans dünyasındaki yenilikleri dünya ile eş zamanlı öğrencilerine sunan OKUDANS ACADEMY’nin dans kurslarına katılmaya ne dersiniz?

Born to Ride

Our Story

With all disciplines under one roof, the NGENG Garage workshop is setup to design, prototype, manufacture a build from concept to final product.

Ultrices imperdiet tincidunt amet, id consequat nulla ac malesuada laoreet vitae congue egestas semper nibh orci lectus condimentum fusce hendrerit arcu, integer sit morbi etiam integer egestas tempor pharetra interdum dictumst at turpis accumsan in laoreet leo cursus etiam gravida quam volutpat mauris.

Id adipiscing sed dapibus lorem dui massa aliquet nisl, maecenas nulla ante vitae viverra ipsum, id donec tempor, etiam pellentesque id sit urna, interdum.

OKUDANS ACADEMY

EĞİTMENLERİMİZ

AKİF OKUDAN

BAŞ EĞİTMEN

BARANSEL ZORLU

LATİN DANSLARI

BATUHAN MUTLU

LATİN DANSLARI

MELİSA CAN

LATİN DANSLARI

BUKET GÜLMEZ

OPEN STYLE

ATACAN MERCAN

LATİN DANSLARI

CANER ERDİL

LATİN DANSLARI

MERVE YILDIZ

LATİN DANSLARI

Scroll to Top