Sosyal Latin Dansları (Salsa/Bachata/cha cha cha

Sosyal Latin Danslarını Salon Danslarından ayıran en önemli özellik; canınızın istediği herhangi bir zamanda, bir yere gidip o dansı yapabilmenizdir. Dünyada en yaygın olarak yapılan sosyal danslar Salsa, Bachata, Merengue, Casino de Rueda, Sosyal (Kulüp) Cha Cha Cha, branşlarıdır. Dünyanın neresine giderseniz gidin ufak bir araştırmadan sonra mutlaka bir Latin gecesi bulursunuz. O ülkede konuşulan dilden tek bir kelime anlamasanız dahi ortak hobiniz sayesinde sosyal bir çevre edinmeniz kaçınılmazdır.

Salsa, Bachata,  cha cha cha gibi sosyal latin danslarını tercih ediyorsanız bu sınıflarımıza kayıt olabilir; tüm bu dansları kısa bir zaman içinde öğrenebilirsiniz.

Hobi sınıflarımıza kendi partnerinizle gelebileceğiniz gibi, bireysel olarak da kayıt yaptırabilirsiniz. Dans kurslarımızda oluşacak bay bayan fazlalıkları kurs kayıtları öncesi düzenlenir.

Sosyal Latin  sınıflarımızda  haftada bir gün bir saat eğitim verilirken, hafta içi  dilediğiniz günler,  20.00-21.30 arası  öğrendiklerinizi tekrar edebilirsiniz..

Top